Неймовірний пенальті в США: футболіст в стрибку забив гол

12 листопада 2018, 10:34
Джозеф Мартінес допоміг "Атланті" вийшов в півфінал MLS

Мартінес вивів "Атланту" в

Нападник " Атланти " Джозеф Мартінес реалізував пенальті у другому матчі чвертьфіналу плей – офф MLS в ворота " Нью – Йорк Сіті " .

" Атланта " отримала право на пенальті вже на початку першого тайму . Мартінес реалізував його на 25 -й хвилині , при цьому форвард застосував незвичайну техніку , зробивши довгий стрибок вперед перед безпосереднім ударом по м'ячу

На 83-й хвилині Мартінес оформив дубль , дозволивши своїй команді перемогти з рахунком – 3 : 1 і потрапити в півфінал . Перша зустріч закінчилася також перемогою " Атланти " з рахунком – 1 : 0 .

Нагадаємо, минулого місяця в Колумбії футболісти побилися за право пробивати пенальті.11 – метровий в результаті забитий не був, а після гри футболісти в роздягальні продовжили з'ясування стосунків .

Раніше в Мексиці був інший кумедний епізод. Суддя дав фінальний свисток, поки м'яч летів у ворота. Одна з команд заробила пенальті на останній хвилині зустрічі , але реалізувати штрафний удар не змогла .