Неймовірний гол: воротар послав м'яч у сітку ударом через все поле

18 листопада 2018, 16:35
У спарингу збірних Йорданії і Індії глядачі побачили гол ударом від воріт до воріт

Амер Шафі. Фото stadiumastro.com

Шикарний гол був забитий вчора в товариському матчі збірних Йорданії і Індії в Аммані воротарем господарів поля Амером Шафі . Досвідчений 36 – річний голкіпер збірної Йорданії на 25 -й хвилині гри за рахунку 0 : 0 зловив м'яч , який прилетів до нього з чужої половини поля від воротаря індійців , а потім практично без роздумів дав залп зі своєї штрафної .

М'яч по високій траєкторії прилетів в чужу штрафну , вдарився об газон і , дезорієнтувавши голкіпера збірної Індії , через його голову влучив в сітку воріт – 1 : 0.

У першому таймі голів більше не було , в другому суперники обмінялися голами , в результаті вийшов рахунок 2 : 1 .

Це перша перемога збірної Йордану з травня 2018 року. У збірної Індії безвиграшна серія становить вже три поєдинки .

Раніше ми писали, що іспанський воротар забив шикарний гол зі своєї половини поля. Його автором став одноклубник нашого Василя Кравця по " Луго " Хуан Карлос .

А на початку цього сезону в матчі першого раунду Кубка Англії з футболу між " Гісборо " і " Ньютон Ейкліфф" воротар команди господарів Джордан Ніксон забив гол на 94-й хвилині і врятував команду від поразки