Неймовірно! Голанн стріляє за "Боруссію" дублем, Неймар відповідає за "ПСЖ" – відео голів

19 лютого 2020, 08:06
Німецька команда грає з французької в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

/ Фото: Reuters

У вівторок на переповненому стадіоні в Дортмунді відбувся перший поєдинок плей-оф Ліги чемпіонів. Місцева "Боруссія" приймала французький "ПСЖ". "Боруссія" Дортмунд – "ПСЖ"онлайн тривав на нашому сайті.

Команди довго запрягали і до перерви обійшлися без голів. Хоча шансів для взяття воріт вистачало. Дивіться найкращі моменти першого тайму.

А в останній чверті матчу суперників прорвало! Спочатку 19-річний норвезький форвард Ерлінг Голанн в своєму першому матчі Ліги чемпіонів у формі "Боруссії" відкрив рахунок на 69-й хвилині, вчасно встигнувши на добивання.

Всього через шість хвилин бразилець Неймар відновив рівновагу, розстрілявши порожні ворота, після вражаючого проходу і передачі Киліана Мбаппе – 1:1.

Не встигли суперники отямитися, як неймовірний Голанн потужним ударом з лівої ноги через штрафному майданчику знову вивів "Боруссію" вперед на 77-й хвилині – 2:1!

Читайте, як Голанн першим в історії зіграв за дві команди в одному сезоні Ліги чемпіонів.

Поєдинок так і завершився перемогою команди Люсьєна Фавра. Але все вирішиться 11 березня в Парижі, коли опоненти зіграють повторний матч.

Дивіться, як "Боруссія" перемагала празьку "Славію" в Дортмунді на груповому етапі