"Ні війні в Україні!" Маліновський підтримав свою Батьківщину у матчі Ліги Європи

24 лютого 2022, 22:58
Український хавбек Руслан Маліновський став героєм матчу 1/16 Ліги Європи. Але куди важливіша його підтримка Україні, яку він публічно продемонстрував

Руслан Маліновський / Фото: Twitter

Гравець збірної України Руслан Маліновський підтримав учорашній флешмоб Романа Яремчука і також присвятив забитий гол Україні.

Після гола у ворота Олімпіакоса українець показав другу футболку, на якій від руки було написано "No war in Ukraine" (Ні війні в Україні).

Хавбек забив на 67-й та 69-й хвилинах, встановивши остаточний рахунок 3:0. На 84-й хвилині Маліновський був замінений.

Матч Ліги Європи 1/16

Олімпіакос – Аталанта – 0:3

Голи: Меле 40, Малиновський 67, 69

Перший матч Аталанта виграла 1:0 і з загальним рахунком 4:0 за сумою двох матчів йде далі.