Німецька точність: "Боруссія" з двох ударів забила "Баварії" два м'ячі в Суперкубку Німеччини

3 серпня 2019, 23:29
Перший трофей нового сезону в Німеччині їде в Дортмунд

/ Фото: AFP

Дортмундська "Боруссія" всуху обіграла "Баварію" в матчі за Суперкубок Німеччини. У першому таймі мюнхенці володіли практично тотальною перевагою, але не змогли довести до результативного удару жодну зі своїх 83 атак – тільки три удари з дев'яти виявилися в створ воріт, а там свою команду рятував Марвін Хітц.

Дортмундці витримали натиск суперника і відповіли після перерви. При цьому свої моменти "джмелі" реалізували зі стовідсотковою точністю – два удари в створ воріт перетворилися в голи Пако Алькасера ​​і Джейдон Санчо. "Баварія" продовжила диктувати свої умови, збільшивши відсоток володіння м'ячем до 71, але цього було недостатньо, щоб хоча б скоротити відставання.

"Боруссія" Д – "Баварія" – 2:0
Голи: Пако Алькасер (48), Санчо (69).

"Боруссія" Д: Хітц, Пішчек (Вольф, 80), Топрак, Аканджі, Шульц, Вітцель, Геррейру (Хакімі, 75), Санчо (Бруун Ларсен, 81), Вайгль, Ройс, Пако Алькасер.

"Баварія": Нойер, Кімміх, Зюле, Алаба (Саншеш, 70), Боатенг, Алькантара (Павар, 80), Толіссо, Горетцка, Коман, Мюллер (Девіс, 66), Левандовський.

Попередження: Левандовський (59), Кімміх (77).

Сьогодні також був розіграний Суперкубок Франції, "Парі Сен-Жермен" обіграв "Ренн" – 2:1 і в рекордний дев'ятий раз в історії і сьомий поспіль виграв Суперкубок Франції.

Нагадаємо, що вже розіграний Суперкубок України. "Динамо" здобуло вольову перемогу над "Шахтарем", забивши два голи наприкінці зустрічі: