Безглуздий автогол був забитий у чемпіонаті Перу

27 вересня 2018, 22:48
Два захисники не впоралися з м'ячем і відправили його в сітку своїх воріт

Безглуздий автогол був забитий в чемпіонаті Перу

Матч чемпіонату Перу-2018/19 між "Мельгаром" і "Спорт Росаріо" запам'ятається фантастичним голом господарів. На 37-й хвилині вони розіграли аут, захисники гостей чомусь залишили воротаря одного з нападниками "Мельгара", той спробував обіграти воротаря, але не зміг. М'яч відлетів до двох захисників, які не змогли винести "снаряд" за межі штрафного, а замість цього відправили його в сітку своїх же воріт.

Автогол записали на Пауло Гойонече. "Мельгар" виграв з рахунком 2: 1 завдяки пенальті на 95-й хвилині.

Раніше в квітні неймовірний автогол був оформлений в Мексиці: гравець забив у свої ворота з-за меж штрафного у фіналі Кубка країни.

Кумедний автогол був забитий торік у Туреччині. У матчі внутрішньої першості голкіпер "Газіантепспора" парирував пенальті, проте команда раділа недовго. Захисник команди Юнус Емре Йилмаз на радощах застрибнув на воротаря, а той випадково випустив м'яч у свої ворота. Суддя гол зарахував.

Раніше в кінці березня голкіпер ефіопського футбольного клубу "Велвана" закинув м'яч у власні ворота в матчі національного чемпіонату з "Фасіл Кенема".