"Говерла" та "Іллічівець", які не отримували перемог, між собою зіграли внічию

14 вересня 2014, 18:52
Два головні аутсайдери нинішнього сезону у матчі в Дніпропетровську зіграли в результативну нічию – 2:2

Вболівальники побачили багато голів, але не перемогу своєї команди. Фото ФК "Говерла"

У матчі шостого туру чемпіонату України зустрілися два аутсайдери Прем'єр-ліги: "Іллічівець" приймав "Говерлу".

У першому таймі команди обмінялися голами: на м'яч Каверіна на 10-й хвилині господарі відповіли точним ударом Тотовицького з пенальті на 38-й хв.

У другому відбулося те ж саме: на гол захисника "Говерли" Тараса Качараби "Іллічівець" відповів знову м'ячем Андрія Тотовицький – правда, вже з гри.

Підсумок матчу – 2:2. Таким чином, "Говерла" (3 очки) та "Іллічівець" (2 очки) залишилися єдиними командами в нинішньому сезоні, які ще не перемагали.

Нападаючий "Говерли" Максим Шацьких вийшов у стартовому складі, але забити не зміг. Нагадаємо, що Максима від абсолютного рекорду забитих голів у чемпіонатах України відокремлює один м'яч.