Не бачити Фонсеці Ліги чемпіонів: огляд домашньої перемоги "Мілана" над "Ромою"

28 червня 2020, 20:50
Дивіться відео голів та найкращих моментів матчу чемпіонату Італії на стадіоні "Сан-Сіро"

Анте Ребич, "Мілан" / Фото: Getty Images

В рамках 28-го туру чемпіонату Італії колишній клуб Андрія Шевченка "Мілан" на своєму полі обіграв "Рому", очолювану екстренером "Шахтаря" Паулу Фонсекою, з рахунком 2:0. Обидва м'ячі "россонері" забили в останні 15 хвилин поєдинку. Онлайн матчу "Мілан" – "Рома" проходив на нашому сайті.

На 76-й хвилині у воротах римських "вовків" розписався хорватський нападник "Мілана" Анте Ребич. А за дві хвилини до закінчення основного часу турецький півзахисник господарів Хакан Чалханоглу реалізував пенальті, встановивши остаточний рахунок у матчі.

Отже, схоже, не бачити "Ромі" путівки до Ліги чемпіонів. Від четвертої в турнірній таблиці "Аталанти" команда Фонсеки за 10 турів до фінішу Серії А відстає на 6 очок, при цьому у бергамасків є ще одна гра в запасі. Тоді як "Мілан" збільшив свої шанси на шосте місце, яке стане перепусткою до Ліги Європи.

Огляд матчу Мілан – Рома (2:0)

Відео голів матчу Мілан – Рома (2:0)

Мілан – Рома – 2:0