Нагородження "бронзою" чемпіонату світу: загальне фото і діти на полі

14 липня 2018, 21:41
Фоторепортаж нагородження після матчу Бельгія – Англія на ЧС-2018

Бельгія - бронзовий медаліст чемпіонату світу 2018 рок

В суботу збірна Бельгії вперше в своїй історії завоювала медалі чемпіонату світупо футболу. У Санкт – Петербурзі бельгійці в матчі за третє місце ЧС -2018 обіграли команду Англії з рахунком 2 : 0 . Забивши швидкий гол вже на четвертій хвилині поєдинку ( відзначився Томас Меньє ) , команда Роберто Мартінеса впевнено довела справу до перемоги , подвоївши перевагу в рахунку в кінцівці зустрічі ( на 82 -й хвилині забив Еден Азар ) .

Після церемонії нагородження автор першого гола Томас Меньє носив на руках свого сина , а Ян Вертонген сидів на траві з донькою .

Відзначимо , що в фіналі чемпіонату світу в неділю зіграють збірні Франції та Хорватії . Поєдинок розпочнеться о 18:00 за київським часом , онлайн з фото і хронікою гри – на segodnya.ua .

Чемпіонат світу з футболу 2018 року стартував 14 червня і триватиме місяць – до 15 липня. Повний розклад і результати матчів чемпіонату світу доступні на нашому сайті.