Надаль продовжив свою переможну серію і зрівнявся з Агассі

13 жовтня 2017, 13:48
Іспанський теннісісіт вже в півфіналі турніру в Шанхаї

Рафаель Надаль. Фото AFP

Перша ракетка світу іспанець Рафаель Надаль вийшов у півфінал "Мастерса" в Шанхаї з призовим фондом у $ 8 млн.

У чвертьфіналі Надаль обіграв болгарина Григора Димитрова з рахунком 6:4, 6:7, 6:3.

Ця перемога стала для 31-річного тенісистка 15-та поспіль. Крім того, Надаль виграв 870-ий матч і зрівнявся за цим показником з Андре Агассі.

Тепер за кількістю перемог Надаля обходять тільки п'ять чоловік: Джон Макінрой (877), про протистояння якого з Бьорном Боргом недавно зняли фільм в Голлівуді, Гільєрмо Віласом (929), Іван Лендл (1068), Роджер Федерер (+1121) і Джиммі Коннор (1256).

Нагадаємо, що кращий тенісист України Олександр Долгополов не зумів вийти до чвертьфіналу шанхайського турніру. Він без шансів поступився швейцарцю Роджеру Федереру.

Відзначимо, що перша ракетка України Еліна Світоліна вже кваліфікувалася на Підсумковий турнір WTA, який пройде з 22 по 29 жовтня в Сінгапурі. У поточному сезоні Еліна Світоліна виграла п'ять титулів (Тайбей, Дубаї, Рим, Стамбул і Торонто).

Через травми вона знялася з турніру в Гоконзі.