Надаль і Дель Потро вийшли до півфіналу Ролан Гаррос, де зіграють один з одним

7 червня 2018, 16:53
Найкращий тенісист світу в 1/4 фіналу обіграв Дієго Шварцмана, а аргентинець здолав хорвата Марина Чиліча

Рафаель Надаль вийшов до півфіналу Ролан Гаррос. Фото: AFP

Іспанець Рафаель Надаль пробився до півфіналу Відкритого чемпіонату Франції з тенісу, який відбувається в Парижі. Перша ракетка світу Надаль в чвертьфіналі обіграв аргентинця Дієго Шварцмана (11-й сіяний) з рахунком 4:6, 6:3, 6:2, 6:2. Матч, який був перерваний в середу через дощ, тривав в цілому 3 години 42 хвилини.

Суперником іспанця в півфіналі буде інший аргентинець Хуан Мартін дель Потро, який також вийшов до півфіналу Ролан Гаррос, обігравши хорвата Марина Чиліча. Дель Потро, посіяний під п’ятим номером, обіграв Чиліча (3-й номер посіву) з рахунком 7:6, 5:7, 6:3, 7:5. Матч тривав 3 години 50 хвилин.

Раніше ми писали, що Гарбінє Мугуруса вибила Шарапову з Ролан Гаррос. Іспанська тенісистка перемогла росіянку в чвертьфіналі з рахунком 6:2, 6:1.

Нагадаємо, що раніше українська тенісистка Леся Цуренко завершила виступ на турнірі "Великого Шолома" Ролан Гаррос. У матчі четвертого раунду українка зустрічалася з третьою ракеткою світу Гарбінє Мугуруса, але після двох програних геймів Цуренко відмовилася продовжувати матч через травму.