На заздрість форвардам: гол воротаря врятував Сарагосу від поразки

1 травня 2021, 10:20
На сьомій компенсованій хвилині матчу проти Луго воротар Сарагоси Крістіан Альварес забив гол і приніс своїй команді нічию

У матчі 37-го туру другого дивізіону чемпіонату Іспанії зустрілися Луго і Сарагоса. Зустріч завершилася внічию – 2:2. А рятівний гол гості забили на сьомій компенсованій хвилині.

Під час штрафного удару воротар Сарагоси Крістіан Альварес пішов до воріт суперника. І після навісу відправив головою м'яч у сітку.

За 37 турів Сарагоса набрала 43 очки і займає 15-те місце в турнірній таблиці. Команда випереджає зону вильоту на п'ять очок. Луго (37) – на передостанній позиції.

Цікаво, що три роки тому забивав воротар Луго. На 80-й хвилині матчу Хуан Карлос завдав удар зі своєї половини поля, м'яч полетів по високій траєкторії, і голкіпер Спортінга не встиг повернутися в ворота.