На одному диханні. Американка побила світовий рекорд у бігу з бар'єрами (відео)

26 червня 2022, 11:24
Американська бігунка Сідні Маклафлін покращила свій світовий рекорд на дистанції 400 метрів з бар'єрами

Сідні Маклафлін підкорився новий світовий рекорд / Фото: Колаж: Сьогодні

Дворазова олімпійська чемпіонка Сідні Маклафлін продовжує трощити рекорди у бігу з бар'єрами. У фіналі чемпіонату США на треку в Юджині вона побила свій рекорд на дистанцію 400 метрів.

Маклафлін з величезною перевагою випередила своїх суперниць та показала час 51.41 секунди – це новий світовий рекорд.

Відео світового рекорду Сідні Маклафлін.

Зазначимо, що її попереднє досягнення було встановлено у серпні минулого року на Олімпіаді-2020 у Токіо. Тоді Сідні показала час 51,46 сек.

Я знала, що цей забіг буде швидким. Я подивилася на час і дуже задоволена, і думаю, що все ще є речі, які можна покращувати.

Я думаю, що ще трохи в запасі я маю, тому сподіваюся, що коли настане час, зможу використати його повністю", – цитує Маклафлін Суспільне.Спорт.

Завдяки цій перемозі Сідні гарантувала собі участь на чемпіонаті світу з легкої атлетики, який відбудеться 15-24 липня в Юджині.

Нагадаємо, американка Сідні Маклафлін здобула дві золоті нагороди на Іграх-2020 у Токіо – у бігу на 400 метрів з бар'єрами та в естафеті 4x400 метрів з бар'єрами.

Раніше ми розповідали, що українка Ярослава Магучіх на турнірі в Чехії показала найкращий результат сезону в стибках у висоту.