На Кіпрі московське "Динамо" закидали камінням і пляшками

29 серпня 2014, 00:06
Вболівальники "Омонії" потрапили каменем в головного тренера москвичів і хотіли розібратися з арбітрами зустрічі

Фото ФК "Динамо"

Головний тренер московського " Динамо " Станіслав Черчесов після перемоги над кіпрською " Омонією " розповів про поведінку вболівальників команди.

Нагадаємо , в повторній грі , що відбулася в Нікосії , біло – блакитні виграли з рахунком 2 : 1 , забивши гол на останніх хвилинах матчу , і пробилися в груповий турнір Ліги Європи.

"Після матчу на поле летіли сторонні предмети , обстановка в підтрибунних приміщеннях теж була напруженою – службі безпеки арени довелося " скрутити " кількох VIP – уболівальників , які рвалися до суддівської .

Чимось важким і в мене попали. Не знаю , в чому ми винні , що виграли ? Зрозуміло , що прикро , але така реакція не красить місцеву публіку. В цілому – то антураж був хороший " , – розповів Черчесов .

Також на останніх хвилинах матчу гравцем москвичів закидували з трибун камінням і пляшками . З цієї причини організаторам матчу довелося скасувати післяматчеву прес – конференцію .

Директор російського клубу Гурам Аджоєв заявив , що вони збираються подавати скаргу в УЄФА на поведінку вболівальників кіпрського клубу.