На ЧС-2018 повторили рекорди за кількістю пенальті і автоголів на чемпіонатах світу

25 червня 2018, 21:59
На мундіалі в Росії арбітри часто призначають пенальті, а футболісти забивають в свої ворота

Денис Черишев забив у свої ворота.

У першому таймі поєдинку третього туру групового етапу 2018 року, міжзбірними Єгипту і Саудівської Аравіїбуло призначено два пенальті в ворота єгиптян , один з яких команді з Аравійського півострова вдалося реалізувати . Другий пенальті став вже 18 – м на чемпіонаті світу 2018 року .

За цим показником нинішній турнір повторив рекордні досягнення ЧС – 1990, ЧС – 1998 і ЧС -2002 за кількістю призначених 11 – метрових на мундіалі ( всі – по 18 ) .

Також історична подія сталася в іншому матчі групи А , в якомуУругвай розгромив Росію (3:0). На 23-й хвилині російський півзахисник Денис Черишев провів м'яч у власні ворота . Цей автогол став вже шостим в матчах ЧС -2018 .
За цим показником нинішній турнір вже повторив рекордне досягнення чемпіонату світу 1998 року за кількістю автоголів на мундіалі .
Чемпіонат світу з футболу 2018 року стартував 14 червня і триватиме місяць – до 15 липня. Повний розклад і результати матчів чемпіонату світу доступні на нашому сайті.
Відзначимо , що 32 збірні мундіалю поділені на вісім груп по чотири команди в кожній. По дві команди з кожного квартету після групового етапу вийдуть в 1/8 фіналутурнірні таблиці всіх груп ЧС-2018 оновлюються післі кожного матчу.