Мугуруса вибила Шарапову з Ролан Гаррос

6 червня 2018, 16:55
Іспанська тенісистка перемогла росіянку в чвертьфіналі Відкритого чемпіонату Франції

Мугуруса переграла Шарапову. фото AFP

Іспанська тенісистка Гарбінє Мугуруса обіграла росіянку Марію Шарапову в чвертьфіналі Відкритого чемпіонату Франції з тенісу, який проходить в Парижі. Шарапова, посіяна під 28-м номером, у середу за одну годину 10 хвилин поступилася третій ракетці турніру Гарбінє Мугуруса з рахунком 2:6, 1:6.

Іспанка у півфіналі "Ролан Гаррос" зіграє з переможницею матчу Сімона Халеп (Румунія, 1-а сіяна) – Ангеліка Кербер (Німеччина, 12).

Нагадаємо, що раніше українська тенісистка Леся Цуренко завершила виступ на турнірі "Великого Шолома" Ролан Гаррос. У матчі четвертого раунду українка зустрічалася з третьою ракеткою світу Гарбінє Мугуруса, але після двох програних геймів Цуренко відмовилась продовжувати матч через травму.

У свою чергу, Шарапова в 1/8 фіналу без бою пройшла Серену Вільямс, яка прийняла рішення знятися з турніру. Нагадаємо, що американка приїхала в Париж вперше за два роки. Минулий Ролан Геррос Вільямс пропустила через вагітність. Для американки цей турнір "Великого шолома" був першим за 16 місяців.