"Мотор" програв четвертий матч поспіль у Лізі чемпіонів

4 жовтня 2018, 11:42
Український клуб поступився в гостях німецькому "Фленсбургу"

Запорожців притримали. Фото ГК "

Запорізький "Мотор" продовжив свою безвиграшну серію в чоловічій гандбольній Лізі чемпіонів. Український клуб зазнав четвертої поспіль поразки в турнірі. На цей раз в гостях "Мотор" поступився німецькому клубу "Фленсбург-Хандевітт" – 24:31 (11:13).

Наступним суперником "Мотора" буде хорватський "Загреб", матч відбудеться 14 жовтня.

"Мотор" єдина команда в своїй групі, яка не набрала ще жодного очка. Як наслідок, останнє місце в турнірній таблиці.

Всього в групі запорізького "Мотора" вісім команд, які зіграють у два кола. Перші шість клубів вийдуть в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Переможець групи відразу потрапляє в чвертьфінал турніру.

До речі
Лігу чемпіонів-2018 виграв французький "Монпельє",який у фіналі переміг земляків з " Нанта " – 32:27 . Для " Монпельє " – це другий титул в історії . Раніше команда вигравала Лігу чемпіонів в 2003 році.

"Мотор" почав сезон з перемоги в Суперкубку України.Клуб виграв трофей вчетверте поспіль , перегравши своїх земляків з ЗТР .