Московське дербі завершилося перемогою "Спартака"

17 серпня 2014, 15:12
"Червоно-білі" перервали рекордну серію ЦСКА

Фото ІТАР-ТАРС

Центральний поєдинок четвертого туру чемпіонату Росії між московськими ЦСКА і " Спартаком " завершився мінімальною перемогою команди Мурата Якіна – 1 : 0 .

Єдиний гол у матчі на рахунку Дмитра Комбарова , який реалізував пенальті на 61 -й хвилині зустрічі.

Кінцівка матчу ознаменувалася невеликої бійкою гравців обох команд , за що головні призвідники бійки Паршивлюк і Набабкін удостоїлися від головного арбітра зустрічі червоних карток .

Таким чином " Спартак " взяв невеликий реванш за розгромну поразку в матчі минулого туру від " Краснодара " ( 0 : 4 ) , а ЦСКА перервав рекордну переможну серію в чемпіонаті Росії , що налічувала 13 матчів .

ЦСКА – "Спартак" - 0: 1
Гол : Д. Комбаров ( 61 , пен ) .

ЦСКА : Акінфєєв , Набабкін , Фернандес , Ігнашевич , В. Березуцький , Муса ( Базелюк , 82 ) , Вернблум ( Вітіну , 69 ) , Дзагоєв , Міланом, Тошич , Панченко ( Натхо , 63 ) .

" Спартак " : Ар.Ребров , Паршивлюк , Ташчи , Інсаурральде , Макєєв , Промес ( Ананідзе , 90 ) , Чельстрем , Яковлєв ( Бризгалов , 82 ) , Глушаков , Д. Комбаров , Уоріс ( Давидов , 68 ) .

Попередження: Вернблум ( 5 ) , Березуцький В. ( 31 ) , Міланов ( 80 ) , Набабкін ( 90 ) – Таскі ( 32 ) , Інсаурральде ( 43 ) , Макєєв ( 54 ) , Чельстрем ( 57 ) , Давидов ( 73 ) , Паршивлюк ( 87 ) .

Вилучення: Паршивлюк ( 90 ) , Набабкін ( 90 ) .