Молодіжна збірна України поступилася Данії в товариському матчі

8 вересня 2015, 20:26
Команда Ковальця програла четвертий матч поспіль

Фото ФФУ

Молодіжна збірна України під керівництвом Сергія Ковальця поступилася у товариському матчі своїм одноліткам з Данії.

Вже на сьомій хвилині українці опинилися в ролі наздоганяючих. У середині першого тайму Жураховський зрівняв рахунок, проте ще до перерви данці знову вийшли вперед. А у другому таймі Дуць зрізав м'яч у власні ворота, встановивши остаточний рахунок у матчі.

Зазначимо, що ця поразка стала четвертою поспіль для українців – раніше вони в товариських зустрічах двічі поступилися чехам (0:3 та 1:2), а також програли Македонії (0:1) на старті відбору на молодіжне Євро-2017.

Наступного разу молодіжка зіграє 8 жовтня проти збірної Ісландії в рамках відбору на Євро-2017.

Україна U-21 – Данія U-21 – 1:3

Голи: Жураховський (20) – Зокоре (7), Андерсен (31), Дуць (73, авт.)

Україна U-21: Сарнавський (Шеремета, 46), Мигунов (Мішньов, 88), Азацький (Дуць, 46), Сваток, Петько (Мірошниченко, 46), Чумак (Чачуа, 46), Зінченко, Гринь (Бесєдін, 60), Лучкевич (Соболь, 78), Жураховський (Юрченко, 60), Безбородько (Близниченко, 78).