Молодіжна збірна України обіграла команду Північної Македонії

22 березня 2019, 17:50
Команда Руслана Ротаня провела другий поєдинок на турнірі в Туреччині

Молодіжна збірна України. Фото ФФУ

У п'ятницю в товариському турнірі Antalya Cup молодіжна збірна України (футболісти до 21 року) обіграла команду Північної Македонії. Поєдинок завершився з рахунком 3:1. Для наших футболістів цей поєдинок став другим за два дні: у четвер команда Руслана Ротаня зіграла внічию з Естонією (0:0).

Швидкий гол на шостій хвилині забив півзахисник Роман Вантух, який граючий за "Олімпік" на правах оренди з "Динамо". У другому таймі рахунок до розгромного довели півзахисник "Динамо" Євген Смирний і гравець другої команди "Шахтаря" Дмитро Топалов. Єдиний м'яч у складі Македонії провів в кінцівці зустрічі Маріо Крстовскі.

Нагадаємо, що наприкінці 2018 року новим головним тренером молодіжної збірної України став Руслан Ротань.

Україна – Північна Македонія – 3:1 (1:0)
Голи: Вантух (6), Смирний (70), Топалов (83) – Крстовскі (85)

Нагадаємо, що національна збірна України сьогодні стартує у відбірному турнірі Євро-2020. Команда Андрія Шевченка о 21:45 зіграє проти Португалії в Лісабоні. Ми проводимо онлайн матчу Португалія – ​​Україна з фото і відеоповторами.