Світовий рекорд в напівмарафоні впав на змаганнях в Валенсії

25 березня 2018, 10:40
Ефіопка Нетсанет Гудете Кебеде встановила новий світовий рекорд в напівмарафоні

Нетсанет Гудете Кебеде. Фото Getty

Ефіопка Нетсанет Гудете Кебеде встановила світовий рекорд в напівмарафоні серед жінок на чемпіонаті світу в Валенсії.

Кебеде подолала дистанцію 21 км 97,5 метрів зі світовим рекордом – 1 година 6 хвилин 11 секунд. Другою і третьою фінішували кенійки Джойсілін Джепкосгеї (1: 06.56) і Паулін Кавеке Камулу (1: 06.56).

У чоловіків у цій дисципліні перемогу здобув кенієць Джеффрі Кіпсанг Камворор з результатом 1 година 2 секунди. Друге місце зайняв Абрахам Наібеї Черобен з Бахрейну (1: 00.22), замкнув трійку найсильніших представник Еритреї Арон Кіфл (1: 00.31).

Нагадаємо, що раніше український боксер
Тарас Шелестюк пробіг знаменитий марафон у Лос-Анджелесі. Дистанцію в 42 км Тарас пробіг за 3 години 37 хвилин і 31 секунду .

Раніше Антидопінгове агентство Кенії дискваліфікувало олімпійську чемпіонку Ріо-2016 в марафоні Джеміму Сумгонгна чотири роки через позитивну допінг – пробу . У допінг – пробі 32 – річної спортсменки , взятій 28 лютого поточного року поза змаганнями , був знайдений еритропоетин . Дискваліфікація Сумгонг відраховується з 3 квітня 2017 року, дати початку її тимчасового відсторонення .