Мірча Луческу: "Ми заслужили цю перемогу, ми билися за кожен м'яч"

10 березня 2016, 22:09
Наставник "Шахтаря" – про перемогу над "Андерлехтом" у першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи

Тайсон - саме через нього йшли всі "нитки" гри "Шахтаря", вважає Луческу. Фото AFP

У першому матчі 1/8 фіналу ліги Європи "Шахтар" обіграв бельгійський "Андерлехт". Поєдинок у четвер пройшов у Львові і завершився з рахунком 3:1.

Одразу після гри тренер "Шахтаря" Мірча Луческу в ефірі каналу Футбол 1 прокоментував матч:

"Дуже складна гра. Ми заслужили цю перемогу, билися за кожен м'яч, були організовані. Дуже хороший перший тайм, у другому відчувалася відсутність Тайсона, через якого йшли всі "нитки" гри. Виграли 3:1, але нас чекає важка гра у Брюсселі. "Андерлехт" – це потужна, агресивна команда. Будемо сподіватися, що через тиждень Тайсон відновиться. Повернеться в склад і Степаненко, який – важлива фігура для нас, особливо у виїзних матчах. Пропустили необов'язковий гол. Тайсон? Подивимося, завтра-післязавтра побачимо, що з ним.

У першому таймі було ще кілька гольових моментів, які ми не реалізували. У першому таймі був гарний рух, ми виконали великий обсяг і у другому таймі здали фізично. Задоволений результатом. У неділю важлива гра, важливо відновити всіх гравців.

Спасибі публіці, яка сьогодні нас дуже добре підтримувала".