Мілевський і Хачеріді допомогли "Динамо" пройти далі в Лізі чемпіонів

26 серпня 2020, 23:38
Клуб з Бреста пробився в третій кваліфікаційний раунд головного єврокубка

/ Фото: Динамо Брест

Брестське "Динамо" обіграло "Сараєво" з Боснії з рахунком 2:1 у другому раунді кваліфікації Ліги чемпіонів. У стартовому складі чемпіона Білорусі вийшли двоє українців – Євген Хачеріді і Артем Мілевський. Всі результати другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів.

Рахунок в матчі був відкритий вже на третій хвилині, коли Михайло Гордійчук відгукнувся на передачу з флангу і в один дотик пробив по воротах. М'яч рикошетом від захисника залетів у сітку воріт.

Ще до перерви Андрій Докановіч зрівняв рахунок, пробивши з меж штрафного після того, як його партнер опинився на газоні в боротьбі з захисниками. Але на початку другого тайму Абдулай Діалло знову вивів білорусів вперед – він замкнув навіс партнера з флангу.

Додамо, що Мілевський відіграв 86 хвилин і був замінений на Бикова, а Хачеріді відіграв весь поєдинок, але наш футболіст не був би собою, якби не відхопив непотрібне попередження. Незадовго до фінального свистка українець заробив жовту картку за неспортивну поведінку.

Раніше ми писали, що Мілевський розповів, чому не святкував перемогу своєї білоруської команди в Лізі чемпіонів. Брестське "Динамо" на тлі протестів в Білорусі розгромило "Астану" на попередньому етапі.

Раніше ми писали, що визначилися потенційні суперники "Динамо" в кваліфікації Ліги чемпіонів. Жеребкування третього кваліфікаційного раунду відбудеться 31 серпня.