"Мілан" переміг "Інтер" в Кубку Італії

28 грудня 2017, 01:34
У додатковий час результат зустрічі вирішив м'яч Патріка Кутроне

"Мілан" пройшов "Інтер" в Кубку Італії. Фото AC Milan

"Мілан" в додатковий час завдав поразки "Інтеру" в міланському дербі в рамках 1/4 фіналу Кубка Італії з футболу.

Зустріч, що тривала 120 хвилин, завершилася з рахунком 1:0 на користь "россонері", єдиний гол на 104-й хвилині забив Патрік Кутроне.

Суперником "Мілана" в півфіналі турніру буде римський "Лаціо", який раніше обіграв "Фіорентину" – 1:0. Два інших чвертьфінальні матчі, "Наполі" – "Атланта" і "Ювентус" – "Торіно", відбудуться на початку січня.

Для тренера "Мілана" Дженнаро Гаттузо матч міг стати доленосним: керівництво россонері звільнить фахівця, якщо він не виграє поєдинок, вважали ЗМІ.

Раніше стало відомо, що "Мілан" оштрафований на 20 мільйонів за порушення фінансового fair-play. Італійський клуб розраховував відшкодувати витрати на трансфери майбутнім виходом до Ліги чемпіонів.