Мік Шумахер став чемпіоном Формули-2. У наступному сезоні він виступатиме в Формулі-1

6 грудня 2020, 15:54
Розв'язка сезону в другій за значущістю гонковій серії вийшла драматична

Міхаель Шумахер і його син Мік / Фото: Reuters

Син легендарного гонщика Міхаеля Шумахера Мік став чемпіоном Формули-2 у складі команди Prema. Перед кінцевою гонкою сезону Шумахер-молодший лідирував у загальному заліку. Для перемоги в чемпіонаті йому потрібно було потрапити в очкову зону. Однак сама гонка в Бахрейні склалася для нього якнайгірше. 21-річний німець через проблеми із шинами фінішував лише 18-й. Також ми писали, що під час кваліфікації син Шумахера спровокував аварію.

Проте головний конкурент Шумахера Каллум Айлотт так само провалив гонку і фінішував тільки десятий, упустивши шанс випередити Міка.

З наступного сезону Мік Шумахер буде виступати у Формулі-1 за команду Haas, де замінить Ромена Грожана, який завершив кар'єру після жахливої аварії. Правда, про прихід німця було відомо ще до інциденту.