Прокляття "бронзи" знято! Україна взяла "срібло" на Олімпіаді в Токіо!

1 серпня 2021, 05:09

Перше срібло Ігор-2020 для України завоював плавець Михайло Романчук на дистанції 1500 метрів вільним стилем / Фото: Getty Images

Дочекалися! Михайло Романчук – з олімпійським "сріблом"! На другій своїй дистанції на Іграх він посів друге місце (після третього на 800-метрівці).

Першу половину дистанції Романчук тримався на четвертому місці, потім почав погоню за лідерами. Останні 200 метрів українець ішов другим і наздогнати американця Фінке не зміг.

8. Сергій Фролов (Україна) – 15:04.26

Михайло повертається з Токіо з двома медалями. Раніше він завоював "бронзу" на дистанції 800 метрів. Тоді українець з олімпійським рекордом вийшов у фінал і був фаворитом запливу, але посів третє місце.

"Спробую все ж показати свій максимум – те, на що я здатний. "Золото" все-таки має приїхати в Україну", – заявив тоді, після "бронзи" на 800-метрівці, Михайло Романчук.

Український плавець Михайло Романчук / Фото: Reuters

Михайло Романчук і його дружина Марина / Фото: Reuters, Instagram

Друга медаль Романчука стала шостою для України на Іграх в Токіо. Раніше медалі для України завоювали: