"Металіст" знову програв: п'ята поспіль поразка в групі Ліги Європи

27 листопада 2014, 22:01
Харків'яни на виїзді поступилися турецькому "Трабзонспору" з рахунком 1:3

"Металіст" у Туреччині програв "Трабзонспору" 1:3. Фото metalist.ua

У четвер в матчі п'ятого туру групового етапу Ліги Європи "Металіст" на виїзді програв турецькому "Трабзонспору" з рахунком 1:3.

Рахунок не цілком відображає те, що відбувалося на полі. "Металіст" періодами частіше володів м'ячем і більше атакував, а господарі практично не йшли вперед. На 36-й хвилині Белькалем забив гол ударом головою після подачі з кутового, але на 68-й Гоменюк рахунок зрівняв.

За 15 хвилин до фінального свистка з рахунком 1:1 "Трабзонспор" залишився в меншості: за відмашку на Жажі другу жовту картку отримав Меджані. Однак у час, що залишився до фінального свистка, господарі не тільки не пропустили, але і самі забили двічі!

"Металіст" зазнав п'ятої поспіль поразки і досі не набрав жодного очка в групі ЛЄ.