"Металіст" і "Дніпро" видали суперматч в Харкові, забивши 7 голів

13 вересня 2014, 19:03
Хет-трік у складі "Дніпра" оформив Бруно Гама, а нинішня команда Мирона Маркевича обіграла колишню з рахунком 5: 2

Бруно Гама забив три м'ячі у ворота

У центральному матчі шостого туру чемпіонату України " Дніпро " розгромив " Металіст". Поєдинок у суботу в Харкові завершився з рахунком 5 : 2 на користь команди Мирона Маркевича.

Перед матчем уболівальники влаштували в центрі Харкова марш на підтримку бійців української армії , а зі стартовим свистком група фанів ефектно викинула в повітря конфетті .

Перемогу " Дніпру " приніс хет – трик португальського півзахисника Бруно Гама . Всі три його голи виявилися дуже схожими один на одного : м'яч влітав у дальній кут після удару низом з лінії штрафної.

Також у складі гостей відзначилися Євген Селезньов та Євген Коноплянка, що вийшли на заміну в кінцівці зустрічі.

Голи у складі " Металіста " забили дебютант Сергій Болбат , орендований у " Шахтаря " , а також Хав'єр , який відзначився на останній доданій хвилині .

З 54 – ї хвилини харків'яни грали в меншості: за фол "останньої надії" був видалений Вільягра , який збив Ніколу Калинича , що виходив на побачення з воротарем.

Після цього матчу " Дніпро " набрав 16 очок , у "Металіста " залишилося 7 балів .

Таблиця чемпіонату України.

"Металіст" – "Дніпро" 2: 5 (0: 2)
Голи : Болбат ( 64 ) , Хав'єр ( 90 + 5 ) – Бруно Гама ( 14 ) , Бруно Гама ( 43 ) , Бруно Гама ( 62 ) , Селезньов ( 88 ) , Коноплянка ( 90 + 3 )
Жовті картки : Гоменюк ( 85 ) , Торсільєрі ( 86 ) – Канкава ( 35 ) , Федецький ( 53 ) , Стрініч ( 73 ) , Дуглас ( 84 )
Вилучення: Вільягра ( 54 , пряма червона картка )