"Металіст" достроково втрачає всі шанси в Лізі Європи

7 листопада 2014, 00:05
Харків'яни програли і четвертий матч у групі: 1:2 від "Легії" на виїзді

"Легія" двічі обіграла "Металіст". фото AFP

" Металіст " знову програв в Лізі Європи. У матчі четвертого туру харків'яни на виїзді поступилися варшавській " Легії " – 1 :2 – і втратили навіть теоретичні шанси на вихід з групи.

Матч запам'ятався суперголом Василя Кобіна . На 22-й хвилині після подачі з кутового Торсільєрі п'ятою віддав на Кобіна і той ножицями в падінні через себе пробив точно в дальній кут ! Цей м'яч стане прикрасою туру Ліги Європи , якщо не всього турніру.

Але не встигли українські вболівальники порадіти , як поляки рахунок зрівняли : у відповідь кутовий і Сагановськи головою відправляє м'яч в ближній кут , в той час як голкіпер " Металіста " Дишленкович виконував незрозумілу пробіжку у воротарському .

Потім була груба гра з боку поляків : Жажу збив і вдарив в обличчя воротар , Кобіну бутсою розбили обличчя в кров , а Березовчук після боротьби з поляком також отримав розсічення . У всіх трьох епізодах ізраїльський арбітр не знайшов порушень .

А на 84 -й хвилині Дуда вибіг на побачення з воротарем " Металіста " і свій шанс використав – 2 : 1 і " Легія " набрала 12 очок , в той час як у "Металіста " – 0. " Трабзонспор " займає друге місце з сімома очками , у " Локерена " – 4 бали.