Помста за Євро: Іспанія перервала рекордну серію Італії без поразок

7 жовтня 2021, 00:00
Збірна Іспанії обіграла Італію в півфіналі Ліги націй і завдала італійцям першої поразки за 38 матчів. А ще помстилися за поразку в півфіналі Євро-2020

Збірна Іспанії вийшла в фінал Ліги націй

Ще в першому таймі Ферран Торрес оформив дубль, встановивши комфортний рахунок 2:0. Проблем італійцям додало видалення Леонардо Бонуччі незадовго до перерви.

До речі, для Бонуччі цей матч став ювілейним. Він у 112-й раз вийшов на поле у футболці національної команди і тепер за цим показником на сьомому місці, випередивши легендарного Діно Дзоффа.

Видалення Бонуччі

До речі, в Іспанії був свій ювіляр. Дебютант збірної Іспанії Гаві став наймолодшим гравцем за всю історію "Фурії роха", побивши рекорд 1936 року. Півзахисник Барселони вийшов на поле у віці 17 років і 62 дні.

Після перерви Лоренцо Пеллегріні відквитав один м'яч, але цього виявилося мало. Італія програла вперше з 10 вересня 2018 года! Безпрограшна серія налічувала 37 матчів.