Мессі рятує репутацію Аргентини в матчі з Іраном

21 червня 2014, 21:04
Лео забив переможний м'яч в компенсований час

Лео б'є точно. Фото AFP

У другому турі ЧС-2014 збірна Аргентини насилу здобула перемогу над командою Ірану. У першому таймі іранці поставили "автобус" у власній штрафній і ледь не забили до роздягальні, коли Хосейні головою пробивав в упор.

Після перерви іранці зовсім осміліли і провели парочку шикарних контратак. Спочатку на 53-й хвилині Резу головою небезпечно пробивав, але м'яч потрапив у Ромеро. У наступній контратаці Дежагу впустили в штрафний, але рефері Мажич (той, який вигнав Пепе) не ризикнув поставити пенальті в ворота Аргентини.

На 68-й хвилині Дежага відмінно пробивав головою під поперечину, але Ромеро кінчиками пальців дістав м'яча. Спас голкіпер Аргентину і після виходу один на один Рези ...

А що ж Аргентина? Знову виїхала на Ліонелі Мессі. Кращий футболіст світу знову провів на мундіалі свій не найкращий матч, але коли пішов вже компенсований час, вирішив його результат. Дякуючи штрафному Лео майстерно закрутив в кут, без шансів для воротаря. Перемога Аргентини – 1:0.