Мессі склав компанію Роналду. "Барсу" вибили з Ліги чемпіонів

10 березня 2021, 23:54
"Парі Сен-Жермен" за сумою двох матчів пройшов каталонців

Французький "Парі Сен-Жермен" став чвертьфіналістом Ліги чемпіонів. Парижани за сумою двох матчів пройшли "Барселону". Ми вели онлайн-трансляцію матчу "ПСЖ" – "Барселона".

Перший поєдинок цих команд у Барселоні завершився впевненою перемогою французів – 4:1. Однак понервуватися паризьким фанам таки довелося.

Перший тайм був багатий на події. Господарі поля перші відкрили рахунок. Лангле у власному штрафному сфолив на Ікарді, і Мбаппе чітко реалізував пенальті. Але "Барселона" миттєво відігралася. Мессі забив просто шедевр, сильно пробивши під поперечину.

А в кінці тайму Лео мав оформляти дубль. Тепер уже пенальті був призначений у ворота "ПСЖ". Мессі потужно пробив з 11 метрів, але Навас коліном відбив м'яч у поперечину.

Якщо б іспанці забили, їхні шанси на прохід були б не такими мізерними. Але невдача Мессі морально надломила команду. І хоч "Барса" продовжувала атакувати в другому таймі, рахунок так і не змінився.

"ПСЖ" – "Барселона" – 1:1
Голи: Мбаппе (31, пен.) – Мессі (37)