"Барселона" пропонує Лео Мессі бонус в 90 мільйонів євро в разі, якщо він підпише нову угоду

Керівництво іспанської "Барселони" пропонує футболістові команди Ліонелю Мессі майже 90 мільйонів євро в якості бонусу за згоду підписати з клубом новий контракт.

У липні "Барселона" офіційно анонсувала продовження контракту з Мессі до 30 червня 2021 року. Пізніше ЗМІ повідомляли, що Мессі відклав продовження угоди через те, що колишній кандидат в президенти "Барселони" Агусті Бенедіто висунув вотум недовіри нинішньому керівництву клубу на чолі з Хосепом Марією Бартомеу.

Як зазначає Daily Mail, переговори клубу з Мессі близькі до успішного завершення. Бонус буде виплачений одноразово, а зарплата аргентинського нападника за новим контрактом складе більше 550 тисяч євро на тиждень.

Чинний контракт Мессі з "Барселоною" закінчується влітку 2018 року.

Нагадаємо, що днями Лео Мессі оформив хет-трик у матчі з Еквадором і вивів збірну Аргентини на ЧС-2018. Зустріч проходила в Кіто і почалася вдало для господарів. Вже на першій хвилині рахунок відкрив Ромаріо Ібарра. Однак потім за справу взявся Мессі, який забив три м'ячі – на 11-й, 18-й і 62-й хвилинах. Перемога Аргентини – 3:1.

Цікаво, що за останні 11 місяців за збірну Аргентини забивав тільки Мессі! В останній раз хтось крім нього забивав за "альбіселеста" в листопаді 2016 року. З тих пір команда провела шість офіційних матчів, в яких забила п'ять голів: чотири з них на рахунку Ліонеля, ще один – автогол.

Раніше ми писали, що соліст ірландської рок-групи U2 Боно в ході концерту в Буенос-Айресі підняв тост за Ліонеля Мессі, команда якого вийшла у фінальну стадію чемпіонату світу 2018 року.