Мессі і Аргентина принижені Хорватією і на межі вильоту з ЧС-2018

21 червня 2018, 23:12
Хорвати забили три голи у ворота віце-чемпіонів світу

Все почалося з помилки Кабальєро. фото AFP

Сьогодні збірна Хорватії достроково вийшла в 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу. У другому турі групового етапу хорвати розгромили віце-чемпіонів світу 2014 року аргентинців. Ми вели онлайн-трансляцію матчу Аргентина – Хорватія – 0: 3.

Команди видали шикарний перший тайм. Вже на 5-й хвилині Перішич втік флангом від захисників і пробив низом у дальній кут, Кабальєро кінчиками пальців дістав м'яч.

Гостро відповіли і аргентинці, після закидання в штрафну Мессі не вистачило сантиметрів, щоб в один дотик переправити м'яч у сітку.

Через півгодини команди обмінялися двома шикарнющими моментами. Спочатку хорвати ледь не привезли собі гол. Ловрен помилився, ставлячи корпус, сподіваючись, що м'яч докотиться до воротаря, проте суперник в останній момент проштовхнув м'яч на самотнього Переса, який з меж штрафного бив по порожніх воротах і не влучив!

Тут же пішла атака хорватів, пройшла діагональ на дальню штангу і Манджукич у падінні вже з меж воротарського бив головою в ближній кут і не влучив у створ воріт.

А "в роздягальню" міг забити Ребіч. Пройшла шикарна передача на Ребіча, але тому не вистачило майстерності, щоб обробити м'яч і вийти один на один. Форвард трохи завозився і вже під тиском захисників закручував у дальню "дев'ятку", але не влучив.

Другу половину гри команди розпочали неспішно. І цей темп, напевно, трохи розслабив голкіпера аргентинців. На 53-й хвилині, після пасу назад, Кабальєро вальяжно виносив м'яч парашутом, але не зумів перекинути Ребіча, а той дістав м'яч і з півоберту пробив у верхній кут – 1: 0.

Аргентинці втратили шанс відігратися через десять хвилин. Вийшовши на заміну, Ігуаїн виклав м'яч на воротарську лінію, де Мессі в дотик пробивав. Але Субашич зумів відбити, а Ракітіч не дав добити аргентинцям.

Час минав, аргентинці почали розкриватися, чим відразу скористалися хорвати. На 80-й хвилині Модрід "хитнув" захисника і з-за меж штрафного запустив м'яч точно в кут.

А вже в компенсований час Ракіч довів рахунок до розгромного. Кабальєро впорався з небезпечним ударом, але пішов підбір, пас на самотнього Ракітіча, який і відправив м'яч у порожні ворота.

Хорватія перемагає – 3: 0 і достроково виходить у плей-офф. А ось Аргентина ризикує залишити турнір після групового етапу.

Нагадаємо, що завтра о 18:00 зіграють інші два представники цієї групи – Нігерія і Ісландія.

Чемпіонат світу з футболу триватиме до 15 липня. Розклад і результати ЧС-2018 є на нашому сайті.

Нагадаємо, що всі 32 збірні на чемпіонаті світу поділені на вісім груп по чотири команди в кожній. За підсумками трьох матчів групового етапу по дві команди з кожного квартету вийдуть в плей-офф. Таблиці чемпіонату світу 2018 оновлюються після кожного матчу.