"Мерседес" посів два перших місця в кваліфікації Гран-прі Росії

29 вересня 2018, 17:14
Слідом за ними в завтрашній гонці стартує дует з "Феррарі"

Фото AFP

Пілот команди Формули-1 "Мерседес" Валттері Боттас здобув перемогу в кваліфікації Гран-прі Росії. У заключному сегменті фін показав результат 1 хвилина 31,387 секунди. Друге місце дісталося його напарникові, лідеру чемпіонату світу Льюїсу Хемілтону, трійку кращих замкнув гонщик "Феррарі" Себастьян Феттель.

Гонка Гран-прі Росії відбудеться в неділю, 30 вересня. В особистому заліку пілотів лідирує Льюїс Хемілтон – 281 бал. Слідом за ним йде Себастьян Феттель – 241 очко, першу трійку замикає Кімі Райкконен – 174 балів.

Раніше ми писали, що
Льюїс Хемілтон встановив рекорд траси Формули-1 в Сочі.Британець був найкращим у другій практиці .

Нагадаємо, що перед стартом Гран-прі Росії в гаражі команди "Хаас" в Сочі сталася пожежа. Основні і запасні шини гонщика Кевіна Магнуссена повністю згоріли , команді довелося шукати заміну .

Нагадаємо , що під час попереднього етапу Гран -пріЛьюїс Хемілтон отримав 69-ту перемогу в Формулі-1.Британський гонщик " Мерседеса " виграв Гран – прі Сінгапуру , Макс Ферстаппен став другим .