Мексика здобула вольову перемогу над Новою Зеландією в Кубку Конфедерацій-2017

22 червня 2017, 09:17
Новозеландці втратили всі шанси на вихід з групи

Збірна Мексики добилася вольової перемоги над командою Нової Зеландії в матчі групового етапу Кубка конфедерацій-2017, який відбувається в Росії.

Зустріч групи А, що відбулася в середу в Сочі, завершилася з рахунком 2:1 на користь мексиканців. Рахунок в матчі відкрив форвард новозеландців Кріс Вуд на 42-й хвилині, а в другому таймі м'ячі Рауля Хіменеса (54) і Орібе Перальти (72) принесли збірній Мексики перемогу.

У кінцівці матчу під час атаки новозеландців гравець мексиканців порушив правила, що призвело до бійки, після якої арбітр зустрічі попросив відеоперегляд і показав жовті картки Дієго Рейесу і Майклу Боксоллу.

Після цієї зустрічі збірна Мексики набрала 4 очки і вийшла в лідери групи А, обійшовши команду Португалії за рахунок більшої кількості м'ячів. Збірна Нової Зеландії, зазнавши другої поразки, втратила шанси на вихід до півфіналу Кубка конфедерацій.

У наступному матчі турніру мексиканці зіграють 24 червня в Казані зі збірною Росії, а новозеландці – в Санкт-Петербурзі з командою Португалії.

МексикаНова Зеландія – 2:1
Голи: Рауль Хіменес (54), Орібе Перальта (72) – Кріс Вуд (42)

Мексика: Талавера – Аланіс (Еррера, 46), Араухо, Сальседо (Морено, 33, Маркес, 68) – Акуїно, Фабіан, Реєс (к), Дамм – Д. дос Сантос – Перальта, Хіменес

Нова Зеландія: Маринович – Вайн, Сміт, Дуранте, Боксалл, Інгем (Паттерсон, 82) – Томас, Рояс (Барбарусес, 73), МакГлінкі – Вуд (к), Льюїс (Туїлома, 58)

Попередження: Еррера (90+5), Реєс (90+6) – Томас (26), Боксалл (90+6)