Медальний залік Юнацької Олімпіади-2020 після восьми днів

16 січня 2020, 17:52
Українці завоювали медалі тільки в складі змішаної Олімпійської команди

На Юнацьких Олімпійських іграх 2020 року завершився черговий змагальний день. Сьогодні розігрували три комплекти нагород. Золото в змаганні з керлінгу завоювала збірна Норвегії, яка обіграла у фіналі Японію. Бронза дісталася команді Росії.

У ковзанярському спорті розігрували два комплекти нагород – у чоловічому та жіночому мас-старті. У чоловіків перемогу відсвяткував японець Аріта Мотонага, слідом за ним фінішували Дієго Амайя Мартінес з Колумбії і росіянин Павло Таран.

У жінок золота медаль дісталася китаянці Бінью Янг, срібло у чешки Сюзанни Курсовий, бронза – у Каті Філіппі з Італії.

Лідерство в загальному заліку утримує Росія – на їхньому рахунку п'ять золотих, вісім срібних і чотири бронзових нагороди. Відзначимо, що російські спортсмени приймають учать в змаганнях під національним прапором, незважаючи на те, що WADA відсторонило Росію від міжнародних змагань на чотири роки, включаючи Олімпіади, Паралімпіади і чемпіонати світу. Росіяни скористалися тим, що покарання не вступило в силу через апеляції в Спортивному арбітражному суді.

Слідом за Росією йде Швейцарія: п'ять золотих, п'ять срібних і три бронзових. Замикає трійку змішана олімпійська команда (4, 4, 4). У складі змішаної команди дві медалі завоювали українці. Раніше ми писали, що українці Софія Нестерова і Артем Даренський завоювали бронзові медалі в складі команди Team Vision в парному катанні.

А перед цим хокеїсти Володимир Трошкін та Денис Пасько завоювали "золото" і "срібло" Олімпіади, виступаючи в складі різних команд.