Медальний залік Юнацької Олімпіади-2020: підсумкова таблиця

22 січня 2020, 18:27
На змаганнях розіграно 81 комплект нагород

Лозанна-2020

У Швейцарії завершилася Юнацька зимова Олімпіада. На молодіжному форумі брали участь спортсмени віком від 15 до 18 років. Україна була представлена 39 спортсменами, які виступили в 12-ти дисциплінах.

В підсумковій таблиці в медальному заліку в лідери вийшла Росія, яка завоювала 10 золотих, 11 срібних і 8 бронзових медалей. Відзначимо, що російські спортсмени брали участь в змаганнях під національним прапором, незважаючи на те, що WADA відсторонило Росію від міжнародних змагань на чотири роки , Включаючи Олімпіади, Паралімпіади і чемпіонати світу.

Друге місце за собою зайняли господарі турніру – Швейцарія. Вони завоювали 10 золотих, 6 срібних і 8 бронзових нагород. Третьою в медальному заліку залишилася Японія, яка завоювала 17 медалей – 9 золотих, 7 срібних і 1 бронзову.

Збірна України потрапила в медальний залік лише в останній день, отримавши першу нагороду завдяки Оресту Коваленко. Юний фристайлист приніс Україні єдину нагороду Юнацьких Олімпійських ігор 2020 виграв бронзу у фрістайлі. Україна в медальному заліку ділить 29-й рядок з Білоруссю, Грузією, Ліхтенштейном і Новою Зеландією.