Мбаппе врятував від ганьби чемпіонів світу у матчі Ліги націй (відео)

11 червня 2022, 10:26
Збірна Франції не може здобути перемогу вже у третьому матчі поспіль. Чергова осічка команди Дешама сталася в Австрії

Кіліан Мбаппе зрівняв рахунок у матчі за сім хвилин до кінця зустрічі / Фото: Reuters

10 червня відбулися матчі третього туру Ліги націй. У центральному матчі зустрічалися чинні чемпіони світу французи та збірна Австрії.

До речі, сьогодні збірна України зіграє другий поєдинок у Лізі націй. Онлайн Україна – Вірменія вже є на нашому сайті.

Команда Дідьє Дешама набрала лише одне очко у перших двох поєдинках турніру та поставила під питання свій прохід до "фіналу чотирьох". Після поразки від Данії та нічиєї з Хорватією французи були близькими до провалу в матчі з Австрією.

Врятував від ганьби чемпіонів світу форвард ПСЖ Кіліан Мбаппе. Зірковий нападник розпочав матч з лави запасних і з'явився на полі у середині другого тайму, коли французи програвали 0:1.

На 83-й хвилині матчу Мбаппе скористався грамотним пасом урозріз від Крістофера Нкунку і переправив м'яч вище воротаря точно у лівий верхній кут. 1:1.

Кіліан Мбаппе / Фото: Reuters

В іншому матчі групи хорвати обіграли на виїзді Данію 1:0. Гол на рахунку одноклубника Руслана Маліновського Пашаліча.