Майкл Фелпс так і не зміг перемогти на чемпіонаті США

11 серпня 2014, 11:54
Найтитулованіший спортсмен в історії Олімпіад завоював два "срібла" чемпіонату США

Майкл Фелпс і Райан Лохте. Фото AFP

Фелпс, програвши Райану Лохте на 200 метрах комплексним плаванням, так і не зумів завоювати золоту медаль на чемпіонаті США 2014 року.

У фінальному запливі рекордсмен планети на цій дистанції Лохте показав другий результат сезону в світі – 1 хвилина 56,50 секунди, випередивши Фелпса на 0,05 секунди.

У попередніх трьох стартах на національному чемпіонаті в Ірвайні (Каліфорнія) Фелпс зайняв 2-е місце на стометрівці батерфляєм, 6-е місце на 100 м на спині і 7-е місце на 100 м кролем.

Фелпсу, який зробив паузу в кар'єрі після Ігор-2012 в Лондоні, незабаром належить уперше після повернення в спорт взяти участь у міжнародних змаганнях – Тихоокеанському чемпіонаті, який пройде в місті Голд-Кост (Австралія) з 21 по 25 серпня.