Матчі 16 туру чемпіонату України почнуться з хвилини мовчання

22 листопада 2018, 17:49
На 24 листопада припадає день пам'яті мільйонів українців, загиблих від Голодомору

Матчі 16-го туру чемпіонату України, які відбудуться 23-25 листопада, почнуться з хвилини мовчання – так у нашій Прем'єр-лізі планують вшанувати пам'ять мільйонів українців, які стали жертвами Голодомору. День пам'яті – субота, 24 листопада, але офіційний сайт УПЛ повідомляє, що хвилина мовчання стосується всіх поєдинків туру, включаючи п'ятницю та неділю.

У п'ятницю програму туру відкриють у Харкові: на матчі "Шахтар" – "Львів" використають вантажний дрон для доставки ігрового м'яча  одному з глядачів, якого в перерві визначить лотерея серед власників квитків певної категорії.

У суботу заплановані матчі "Карпати" – "Десна" і "Маріуполь" – "Ворскла". У неділю – "Олімпік" – "Зоря", "Чорноморець" – "Арсенал" і "Олександрія" – "Динамо".

Нагадаємо, що наразі  "Чорноморець" з клубним антирекордом посідає 5-те місце по довжині програшною серії  за всю історію чемпіонату України. А в гості до одеситів приїде аутсайдер УПЛ – "Арсенал".

Тим часом в Олександрії господарі оформили першу перемогу перед центральним поєдинком туру: "Олександрія" прибрала сніг на стадіоні перед матчем з "Динамо" . Цього тижня місто накрив снігопад, випало 10 сантиметрів снігу.