Матч "Карпати" – "Олімпік" дограють у 2018 році

3 грудня 2017, 17:57
Володимир Генінсон повідомив, що перерваний через сніг поєдинок у Львові в понеділок догравати не будуть

Катерина Монзуль прийняла рішення зупинити матч

Перерваний матч "Карпати" – "Олимпік" у Львові, який був скасований сьогодні після першого тайму за рахунку 1 : 1 через сніг , буде дограний в лютому наступного року .

Про це " Сегодня" заявив президент української Прем'єр – ліги Володимир Генінсон . Дограти матч в понеділок не дозволяють погодні умови .

Цікаво , що офіційний Twitter " Карпат " годину назад повідомив , що матч на 99 % буде дограний в понеділок.
Нагадаємо , що поєдинок " Карпати " – " Олімпік " був перерваний через сильний снігопад. Головний арбітр зустрічі18 туру української Прем'єр-лігиКатерина Монзуль не дозволила командам розпочати другий тайм через негоду, що обрушилася на Львів . Поле не встигали очистити від снігу , хоча до прибирання підключилися навіть фанати . Сніг продовжував йти і через деякий час на офіційній сторінці " Карпат " в Twitter з'явилося повідомлення , що поєдинок сьогодні дограти не зможуть .
Раніше в цьому турі Прем'єр – ліги лідер сезону"Шахтар" в Харкові обіграв "Верес" з рахунком 2:0. Голи забивали Марлос (50-а хвилина, з пенальті) і Факундо Феррейра (75).