Поліція втихомирювала уболівальників в матчі Франції через жесту Мессі

6 листопада 2017, 00:28
Вболівальники бурхливо відреагували на поведінку нападника "Ліона"

<p>Фото AFP</p>

Останній поєдинок 12-го туру чемпіонату Франції між "Сент-Етьєном" і "Ліоном" був зірваний фанатами на 86-й хвилині за рахунку 0:5.

Господарі поля повністю провалили поєдинок, пропустивши в свої ворота п'ять сухих голів. Красномовним доказом є те, що вболівальники почали залишати стадіон задовго до фінального свистка.

Однак головні події відбулися за кілька хвилин до фінального свистка, коли гравець "Ліона" Набіл Фекір забивав свій другий гол в матчі.

Після взяття воріт Набіл Фекір відправився до гостьової трибуни і, знявши свою футболку, продемонстрував фанатам своє прізвище.

Уболівальникам "Сент-Етьєна" такий жест футболіста не сподобався, і вони вибігли на поле. В результаті гравці змушені були сховатися в підтрибунному приміщенні. Після невеликої паузи, поки поліція заспокоювала фанатів, матч був дограний.

Відзначимо, що такий жест став популярним після витівки Ліонеля Мессі в матчі проти "Реала". Правда, тоді ніхто з уболівальників не вибігав на поле. Пізніше його повторив Кріштіану Роналду.

Нагадаємо, що в неділю в Києві вболівальники влаштували масову бійку. Більше сотні фанатів зійшлися стінка на стінку в Голосіївському районі. Поліція затримала близько 30 осіб.

Відзначимо, тренер "Лілля", який програв шість матчів з 10, вимагає за своє звільнення 14 мільйонів євро.