Матч Бразилія – Чилі побив рекорд Супербоула

29 червня 2014, 10:51
Під час першого поєдинку 1/8 фіналу чемпіонату світу користувачі twitter зробили 16,4 мільйона записів

Фрагмент матчу Бразилія - Чилі. Фото AFP

Матч чемпіонату світу з футболу між збірними Бразилії та Чилі викликав величезний ажіотаж у мікроблозі Twitter , так що кількість записів перевершило число твітів під час головного матчу в американському футболі – Супербоула .

Збірна Бразилії в суботу в серії пенальті обіграла команду Чилі з рахунком 3:2 ( основний і додатковий час – 1:1) і вийшла в чвертьфінал домашнього турніру.

120 фантастичних хвилин і сльози: як Бразилія пробивалась до чвертьфіналу ЧС-2014 (фото)

Під час гри в мікроблозі публікувалося 388985 заміток в хвилину , що більше , ніж під час фінального матчу чемпіонату NFL цього року ( 381 605 заміток в хвилину). Найбільше число твітів було зроблено відразу після останнього не забитого збірної Чилі пенальті.

В цілому за гру було зроблено 16,4 мільйона записів . Для порівняння , під час матчу відкриття мундіалю ( Бразилія – Хорватія ) було написано 12,2 мільйона повідомлень .

Всі новини , результати , розклад матчів , фоторепортажі та таблиці чемпіонату світу в Бразилії дивіться на нашій сторінці про ЧС-2014.