Мартен Фуркад виграв другий Малий кришталевий глобус у сезоні

25 березня 2018, 17:25
Француз став кращим в загальному заліку мас-старту

Мартен Фуркад. Фото AFP

Француз Мартен Фуркад став переможцем заліку мас – стартів за підсумками Кубка світу з біатлону в сезоні – 2017 / 18 .

У неділю на дев'ятому етапі Кубка світу в Тюмені відбувсязаключний п'ятий мас-старт в цьому сезоні. 29 – річний Фуркад посів в гонці 19 – е місце і в сумі набрав 250 очок , на 28 балів випередивши найближчого переслідувача норвежця Йоханнеса Бе .

Також в поточному сезоні на рахунку Фуркада малий кришталевий глобус у гонці переслідування . Француз і тут виявився вище норвежця .

Раніше ми писали, що Мартен Фуркад перевершив легендарного норвезького біатлоніста Уле-Айнара Бьорндалена. Француз в рекордний сьомий раз виграв Великий кришталевий глобус , побивши рекорд норвезького спортсмена .

Відзначимо , що загальний залік Кубка націй виграла збірна Норвегії . Україна завершила сезон тільки на 11 – місці .

Нагадаємо , що чоловіча і жіночазбірні України бойкотували етап Кубка світу в Росії. До бойкоту також приєдналися команди США і Чехії і Олімпійський чемпіон Пхченчхана Себастьян Самуельсон .