Мартен Фуркад виграв останню біатлонну гонку перед Олімпіадою-2018

21 січня 2018, 16:37
Фуркад виграв мас-старт на етапі Кубка світу в Антерсельві, українці в гонці участі не брали

Мартен Фуркад. Фото AFP

На шостому етапі Кубка світу з біатлону в італійському Антхольці відбулася чоловіча гонка з масовим стартом.

Француз Мартен Фуркад виграв заключну гонку перед Олімпійськими іграми-2018 в Пхенчхані. У неділю Фуркад подолав 15-кілометрову дистанцію з двома промахами на чотирьох вогневих рубежах за 40 хвилин 18,6 секунди. Друге і третє місця зайняли норвежці – Тар'єю Бе (два промахи; +2,8) і Ерлен Бьентегор (два промахи; +5,1).

Українські біатлоністи в мас-старті участі не брали.

Мас-старт. Чоловіки. Кубок світу в Італії:

1. Мартен Фуркад (Франція) (0+1+0+1) 40:18.6
2. Тар'єю Бе (Норвегія) (1+0+0+1) +2.8
3. Ерлен Бьонтегор (Норвегія) (0+1+0+1) +5.1

Раніше на етапі Кубка світу в Італії пройшов жіночий мас-старт: українки не потрапили в топ-10.

Нагадаємо, що раніше стало відомо про склад збірної України з біатлону на Олімпіаду. У Пхенчхан поїдуть п'ятеро чоловіків і шість жінок.

Цікаво, що аналітики американської компанії вважають, що Україна завоює одну медаль на Олімпіаді-2018 – як раз в біатлону. Нашій команді прогнозують "бронзу" в жіночій естафеті.