Марта Костюк вийшла до фіналу кваліфікації Australian Open

13 січня 2018, 10:18
За місце в основній сітці турніру українка побореться з чешкою Крейчиковою

Марта Костюк. Фото: Twitter

15-річна українська тенісистка Марта Костюк вийшла до вирішального раунду кваліфікації Australian Open.

У другому колі відбору Костюк обіграла в трьох сетах чилійку Даніелу Сегель – 1:6, 6:4, 6:2.

Тепер за місце в основній сітці турніру "Великого шолома" наша тенісистка зіграє з чешкою Барборою Крейчиковою.

Нагадаємо, що торік Марта Костюк виграла Відкритий чемпіонат Австралії серед юніорів, а цього сезону отримала wild card до кваліфікації дорослого турніру. Цікаво, що організатори Australian Open видали лише одне спецзапрошення спортсмену не з Австралії.

А найкраща тенісистка України Еліна Світоліна на своїй сторінці в Instagram похвалилася своїм карколомним образом для гала-вечірки перед стартом першого турніру "Великого шолома" 2018 року Australian Open.

Треба сказати, що після жеребкування турніру Еліна Світоліна стала головною фавориткою на перемогу на Australian Open. До трійки фавориток також входять перша ракетка світу румунка Симона Халеп і чешка Кароліна Плішкова.