"Марсель" забив "Лейпцигу" п'ять м'ячів і вийшов до півфіналу Ліги Європи

13 квітня 2018, 00:19
Зазнавши мінімальної поразки в гостях, на своєму полі французький клуб переміг з рахунком 5:2

"Марсель" - "Лейпциг" - 5:2. Фото: AFP

У чвертьфінальному матчі Ліги Європи французький "Марсель" обіграв німецький "Лейпциг" і вийшов до півфіналу турніру. Поєдинок у четвер на стадіоні "Велодром" завершився з рахунком 5:2.

На другій хвилині гості вийшли вперед зусиллями 23-річного португальського вінгера Бруно – 0:1. На шостій хвилині опорний півзахисник "Лейпцига" Штефан Ільзанкер зрізав м'яч в свої ворота – 1:1. На дев'ятій хвилині півзахисник господарів Буна Сарр вивів свою команду вперед – 2:1. Наприкінці першого тайму Флоріан Товен зробив рахунок 3:1.

У другому таймі гості скоротили відставання зусиллями Жана-Кевіна Огюстена, і цей рахунок (3:2) влаштовував "Лейпциг". Але "Марсель" в цей вечір був нестримний: Дімітрі Пайєт (60-та хвилина) і Хірокі Сакаї (90-та) не залишили шансів німецькому клубу.

Нагадаємо, що в першому матчі, який пройшов тиждень тому, "Лейпциг" на своєму полі здобув мінімальну перемогу 1:0. Таким чином, із загальним рахунком 5:3 далі пройшов "Марсель".

Жеребкування півфіналів і фіналу Ліги Європи відбудеться в швейцарському Ньоні в п'ятницю, 13 квітня.