"Марсель" обіграв "Зальцбург" в півфіналі Ліги чемпіонів

27 квітня 2018, 00:37
У кожному з таймів французи забили по голу

Нжіє забив другий гол. фото AFP

Французький "Марсель" зробив крок до фіналу Ліги Європи. На своєму полі "Марсель" обіграв австрійський "Зальцбург" – 2:0.

Господарям вдалося швидко відкрити рахунок. Після навісу зі штрафного і помилки голкіпера гостей на виході, Флоріан Товен пробив в нижній кут. Незабаром міг подвоювати перевагу марсельців Сансон, але не влучив у ворота з гарної позиції.

Після перерви спрацювала заміна у "Марселя". Тільки що з'явився на полі Нжіе підключився до атаки і замкнув передачу Пайє.

Був шанс і у "Зальцбурга" відзначитися. Але спочатку Ульмер із убивчої позиції влучив у штангу, а потім надійно зіграв голкіпер, не давши австрійцю відзначитися.

"Марсель" – "Зальцбург" – 2:0

Голи: Флоріан Товен (15), Нжіе (63)

Через тиждень команди визначать фіналіста Ліги Європи на полі австрійського клубу.

Нагадаємо, що в іншому півфіналі "Арсенал" в більшості дозволив "Атлетіко" уникнути поразки. З 10-ї хвилини мадридський клуб грав без одного гравця – Шім'ї Врсалько швидко дістав дві жовті картки. А відразу за ним на трибуни був відправлений і наставник "Атлетіко" Дієго Сімеоне.