"Маріуполь" всуху обіграв "Верес" у чемпіонаті України

14 квітня 2018, 16:02
Перемога дозволила "Маріуполю" піднятися на п'яте місце в турнірній таблиці

"Маріуполь" обіграв "Верес

В стартовому матчі 27 туру української Прем'єр-ліги" Маріуполь " обіграв " Верес " . Поєдинок пройшов в суботу в Маріуполі і завершився перемогою команди Олександра Бабича з рахунком 2 : 0 .

Господарі відкрили рахунок на третьому хвилині зусиллями В'ячеслава Чурко, а другий гол у ворота "Вереса" влетів на 61-й хвилині після удару Андрія Тотовицького.

Після цього матчу в активі "Маріуполя" стало 36 очок, команда посідає п'яте місце в таблиці чемпіонату України. У "Вереса" залишилося 33 очки і п'яте місце.

Свій наступний матч "Маріуполь" проведе 22 квітня проти "Зорі", а "Верес" в той же день прийме київське "Динамо".

"Маріуполь" – "Верес" – 2: 0 (1: 0)
Голи: Чурко (3), Тотовицький (61)
Жовті картки: Яворський (45), Джойскім (49), Тищенко (85), Демір (87) – Западня (82)

Відзначимо, що в суботу в Прем'єр-лізі пройде центральний матч туру і чемпіонату
: дивитися онлайн "Шахтар" – "Динамо" можна на нашому сайті з 17:00.